skip navigation

Перший Кубок Конотопщини

By Елена Чередник, 07/29/20, 7:30PM EEST

Share

Тельбін Райдерз бере часть у першого «Кубку Конотопщини» в 1 серпня 2020.

Наша команда, чинний чемпіон України, у рамках підготовки до нового сезону бере участь у першого «Кубку Конотопщини», який пройде 1 серпня.

Команда вирушить на змагання повністю укомплектована у 12 польових гравців (3 лінії) та 2 воротарі. Дещо змінився склад основного складу команди в порівнянні з минулим роком: команду залишили 5 гравців ( Олексій Ворона, Євген Сорока, Дмитро Луценко, Петро Довгань та Антон Пархомець), однак наша дружина поповнилась 8 новими молодими перспективними гравцями, які вперше спробують свої сили но площадці у Конотопі. Зокрема, у команді дебютуватимуть: Олександр Буняк, Нікіта Васьковський, Артем Волошин, Юрій Качан, Євген Лукацький, Олександр Скороход, Антон Семененко та Віталій Швачка. Ще 5 гравців команди не зможуть брати участь у тірнірі з різних причин. 

Наша команда поновила тренувальний процес з 6 липня після карантинної паузи. Тренування проходять тричі на тиждень під керівництвом тренера Павла Міхоніка.

Цікаво, що площадка у Конотопі значно більша за домашню арену «Тельбін Райдерз», та має розміри 56 х 27 м., отже динаміка гри очікується дещо іншою.  

Отже, бажаємо команді успіхів та вболіваємо за наших хлопців!

Слідкувати за результатами турніру ви зможете на сайті УФХР за цим посланням: https://www.rollerhockey.org.ua/page/show/5866350--2020-