skip navigation

На арені в селищі Заводському стартував турнір на кубок голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО

By Пресслужба, 09/12/21, 12:30PM EEST

Share

11-12 вересня 2021 року на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (селище Заводське, вул.Заводська,68 Попівської сільської ради) вперше в історії Попівської громади відбулося відкриття турніру з хокею на роликах з мʼячем на Кубок голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.

В урочистій церемонії відкриття зі вступним словом виступив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький. Він підкреслив важливість спорту – як основи здорової нації в Україні. Також очільник пообіцяв робити все можливе та підтримувати розвиток спорту на сумщині та виразив надію, що спортивні заходи такого рівня будуть відтепер проводитись і надалі.

Також після урочистого привітання  та представлення учасників змагань вступне слово зробив голова Попівської селищної ради Анатолій Боярчук. Він подякував за довіру в організації змагань чемпіонату України та побажав усім присутнім яскравого видовища.

Генеральний директор фірми «Вітчизна» Сергій Чижик також виразив сподівання про майбутній розвиток спорту в регіоні та запевнив про підтримку з боку бізнесу таких заходів. Він також подякував УФХР за співробітництво та допомогу в розвитку хокею на роликах в конотопському районі та сумській області загалом.

В свою чергу президент Української федерації хокею на роликах Андре Піддубний підкреслив важливість розвитку виду спорту в тих регіонах, які представляють команди. Також він виразив готовність з боку УФХР прикласти максимальних зусиль для підтримки нашого виду спорту в усіх містах та селищах для досягнення максимального його поширення в Україні.

Після цього всі присутні змогли насолодитися показовими виступами колективу фігурного катання на роликах з міста Суми.