skip navigation

Recent ХК Конотоп News

11-12 вересня 2021 року на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» (селище Заводське, вул.Заводська,68 Попівської сільської ради) вперше в історії Попівської громади відбулося відкриття турніру з хокею на роликах з мʼячем на Кубок голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.

В урочистій церемонії відкриття зі вступним словом виступив голова Сумської ОДА Дмитро Живицький. Він підкреслив важливість спорту – як основи здорової нації в Україні. Також очільник пообіцяв робити все можливе та підтримувати розвиток спорту на сумщині та виразив надію, що спортивні заходи такого рівня будуть відтепер проводитись і надалі.

Також після урочистого привітання  та представлення учасників змагань вступне слово зробив голова Попівської селищної ради Анатолій Боярчук. Він подякував за довіру в організації змагань чемпіонату України та побажав усім присутнім яскравого видовища.

Генеральний директор фірми «Вітчизна» Сергій Чижик також виразив сподівання про майбутній розвиток спорту в регіоні та запевнив про підтримку з боку бізнесу таких заходів. Він також подякував УФХР за співробітництво та допомогу в розвитку хокею на роликах в конотопському районі та сумській області загалом.

В свою чергу президент Української федерації хокею на роликах Андре Піддубний підкреслив важливість розвитку виду спорту в тих регіонах, які представляють команди. Також він виразив готовність з боку УФХР прикласти максимальних зусиль для підтримки нашого виду спорту в усіх містах та селищах для досягнення максимального його поширення в Україні.

Після цього всі присутні змогли насолодитися показовими виступами колективу фігурного катання на роликах з міста Суми.

На майданчику спортивного комплексу «Локомотив» провели всеукраїнські змагання з роликового спорту. Зокрема, відбувся поєдинок з хокею на роликах, змагання зі швидкісного бігу та паркуру.

Участь у цьому заході взяли спортсмени з Коломиї, Харкова та Києва.

В гості до місцевих юнаків з «Коломийських Вовків», яких тренує Іван Воложанінов, завітали однолітки з «Тельбін Райдерз» з Києва. «Вовченята», які займаються цим видом спорту приблизно рік, дали справжній бій більш досвідченим киянам, та матч вийшов дуже бойовим і напруженим і не менш цікавим ніж топові ігри офіційних змагань.

А доросла команда з Коломиї отримала запрошення прийняти участь в офіційному чемпіонаті України з хокею на роликах в наступних сезонах.

Більше подробиць про цей захід дивіться у наступному сюжеті телеканалу НТК.

Відео дивитись тут: СЮЖЕТ НТК

Як відомо, на відміну від хокею на льоду та більшості інших командних видів спорту, в хокею на роликах у складах команд у змаганнях можуть приймати участь як чоловіки так і жінки, що робить наш вид спорту дуже привабливим для багатьох людей!

Саме і в матчах чемпіонату України у складі харківських «Сторм Чейсерз» була присутня Ангеліна Майфельд.

А київський «Сіріус» представляли одразу три (!) гравчині: гокіпер Ірина Бедокурова та польові гравчині Анастасія Кузьмінська та Надія Січкар.

До речі треба відмітити, що Ангеліна Майфельд та Ірина Бедокурова також є гравчинями основного складу національної збірної жіночої команди України з хокею з шайбою на льоду та неодноразово приймали участь в офіційних міжнародних чемпіонатах та турнірах.

|